O nas

Mona bali13Monika Sobańska
podróżniczka, działaczka społeczna, koordynatorka projektów i wiceprezeska Stowarzyszenia Aktywne Kobiety; pasjonatka życia, egzotycznych przygód i swojej pracy, autorka i realizatorka projektów rozwojowych, organizatorka wypraw do Afryki, Azji i Skandynawii w Stowarzyszeniu Aktywne Kobiety, m.in ArteMaroko.

Trenerka kreatywności i planowania projektów, wykładowczyni uniwersytecka. Na co dzień zajmuje się tańcem spontanicznym, medytacjami dynamicznymi. Lubi odważne pomysły, czerpie radość i inspiracje z twórczego zamętu. Zaraża śmiechem.

Kontakt: sobanska.monika@gmail.com, tel.: 602314431.

ada baliAda Stolarczyk
podróżniczka, właścicielka firmy Wysokie Wibracje, terapeutka pracy z ciałem, pasjonatka życia i miłośniczka natury. Biegająca boso po trawie nauczycielka Vedic Art. Członkini Stowarzyszenia Nowa Psychologia zajmująca się pracą z ciałem. Terapeutka Terapii Czaszkowo-Krzyżowej (metody uwalniającej od napięć – praca z pamięcią komórkową ciała). Prowadzi także warsztaty pracy z ciałem, relaksacje i medytacje dynamiczne. Autorka płyty relaksacyjno-terapeutycznej „Twoje ciało zna odpowiedź”.

W swojej pracy pomaga ludziom w osiąganiu wewnętrznego spokoju i życia bez stresu i lęków, z łagodnością dla siebie i uważnością na odczucia płynące z ciała, co prowadzi do stanu radości, która jest, a raczej którą się stajesz. Prywatnie przemierzająca górskie szlaki, żeglująca po jeziorach i otwarta na radość kobieta pełna pasji i pomysłów na soczystość życia.

Kontakt: ada@wysokiewibracje.pl, tel. 660794128, info: http://www.wysokiewibracje.pl

Paweł Bartnik – organizator turystyki na Bali, instruktor nurkowania i canyoningu, wieloletni mieszkaniec  i znawca wyspy, tata Maksia:)

Kerta – certyfikowany przewodnik balijski, mieszkaniec wyspy, znawca religii i kultury Bali, nasz wieloletni przyjaciel.

Wyprawa organizowana jest przez trzech partnerów:

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety – organizację pozarządową z Sosnowca realizującą innowacyjne projekty na całym świecie od 12 lat: www.aktywnekobiety.org.pl,

Wysokie Wibracje – ośrodek inspirujący do rozwoju osobistego: www.wysokiewibracje.pl

Fundację MEDEINA zajmującą się pogłębianiem kontaktu człowieka z naturą.

 

Dziękujemy serdecznie Danusi Padjasek i Darkowi Byszko za twórczą inspirację i wkład podczas rodzenia się pomysłu wyprawy i jej pierwszej odsłony oraz Darii Słoneckiej, Annie Klameckiej, Adrianowi Kraska, Sylwii Kozłowskiej, Radosławowi Krawczykowi – którzy wsparli nas do tej pory swoją pracą. Dziękujemy też wszystkim bliskim osobom i współpracownikom, którzy bardzo nas wspierają w przygotowaniach i wierzą w powodzenie oraz ideę tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s