Idea wyprawy

1Jeśli  masz ochotę na doświadczanie życia w soczystości zapraszamy na wyjątkową wyprawę na wyspy Bali i Gili. Każdy dzień upłynie na zwiedzaniu wysp, rozbudzaniu swojej otwartości na przyjemność i radość…

Nasza wyprawa nie jest zwykłą wycieczką. Nie chodzi nam o to, by „zaliczyć” kolejne egzotyczne miejsca, wyleżeć się z drinkiem na plaży, zrobić zdjęcie na facebooka i kupić pamiątki.To przede wszystkim wyjazd po odzyskanie Raju w Sobie. Doświadczymy go na wyspie, ale i obudzimy we własnym wnętrzu… I zachęcimy do pielęgnacji tego poczucia po powrocie do własnej rzeczywistości.

DSC_1395Ta podróż to unikalne połączenie rozwoju osobistego, niekomercyjnej turystyki, aktywnego zgłębiania magicznej kultury oraz łączenia się z naturą. Naszą ludzką, oraz ożywioną i egzotyczną. Podczas wyjazdu sięgamy po różne ciekawe aktywności: praca z żywiołami i dzikością, sensualność i taniec spontaniczny, natural art, budowanie wspólnoty, edukacja międzykulturowa, uważność, medytacje i kontemplacje natury – wszystko po to, by poczuć jak to jest odzyskać Raj w Sobie.

swiete zrodlaNa wyprawę zapraszamy osoby otwarte na nowe przygody i ciekawe innych kultur, które potrafią i chcą zdystansować się od europejskiego stylu życia, poszukujące egzotycznych wrażeń i oczekujące od wyprawy więcej niż zaliczanie turystycznych atrakcji. Osoby życzliwe i potrafiące cieszyć się pozytywną energią bycia w grupie. To wyprawa dla ludzi którzy potrafią docenić każdy moment życia i dziwić się światu z dużymi oczami dziecka.

BoginieChcemy smakować jak magicznie  żyją Balijczycy, inspirować się ich podejściem do życia, wdzięcznością, szacunkiem i harmonią z naturą. Chcemy zgłębiać w praktyce ich filozofię  dobrego życia  i  zarazić się wyspiarską mądrością. Dlatego w każdym z odwiedzanych miejsc pozwalamy sobie na doświadczanie jego magii, jakości, energii i charakteru. Tańczymy i gotujemy z lokalsami, wskakujemy do wodospadu, kontemplujemy przyrodę, flirtujemy z podwodnym światem oceanu, praktykujemy wdzięczność, uczestniczymy w balijskich rytuałach i spotykamy w plemiennym kręgu, by dzielić się wrażeniami i sobą. Bo wierzymy, że tu na wyspie tylko poprzez aktywne uczestnictwo w balijskim życiu możemy otworzyć się na ” raj w nas samych”.

DSC_1415Zapraszamy osoby, które lubią radość, zabawę i dobre towarzystwo. Nie zabieramy maruderów i osób roszczeniowych, które spędzają wakacje z zegarkiem z ręku. Czas na Bali nie istnieje, gdyż tu żyjemy w pięknym Tu i Teraz:) I „śmiejemy się wątrobą”.

Witamy w naszej ekipie!

Monika, Ada, Paweł i Kerta

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s