NOCNE WEJŚCIE NA WULKAN

dnia

PRZYWITANIE SWOJEGO WEWNĘTRZNEGO SŁOŃCA

nocne wejście na wulkan

Istnieje bardzo mocny balijski rytuał wędrówki po swoje światło. Światło, które każdy z nas ma w sobie. Czasami potrzeba sporo czasu, doświadczeń i trudnych chwil by obudzić się do tego światła. I pewnie każdy z nas już takie chwile miał. Ten rytuał jest lżejszą formą doświadczania stanu końcowego takich procesów, czyli akceptacji, zrozumienia i wyższej świadomości dla tu i teraz. 

Wychodzimy w nocy, otuleni rozgwieżdżonym niebem, pod nadzorem balijskich przewodników-piechurów, zdobywamy górę. Krok po kroku idąc w kierunku wschodzącego słońca. By na szczycie pozwolić promieniom słonecznym wpłynąć w nasze ciała. Pozwolić zmęczonemu ciału na puszczenie tego, co jeszcze trzymało i dopuścić do głosu to, co w sercu. Zdobywcy nieba! To my:)

Ta wyprawa to łączenie jakości. Od głębokiej medytacji po szał zakupowy. Od pełnej adrenaliny przygodzie na raftingu czy pod wodospadem, po błogie lenistwo na plaży.

Ta wyprawa to łączenie światów. Zewnętrznego z wewnętrznym. Naprzemiennie będziemy poznawali obcą kulturę, sprawdzali własną reakcję na realna komercjalizację miejsc, uciekali do świętych i jeszcze nietkniętych przestrzeni tak w nas jak i na wyspie. 

Jeden Komentarz Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s