JAKA TO WYPRAWA

Ta wyprawa to unikalne połączenie rozwoju osobistego z podróżowaniem. Jedziemy na drugą część globu by zasmakować magicznej  rzeczywistości, poszerzyć własną perspektywę i znajomość innych kultur. Poznać inną jakość… napełnić ciało i umysł słońcem oraz radością. Poznać narzędzia, które pozwolą na to, by taki stan jasności i lekkości zachować w sobie na najbliższe miesiące po powrocie. A  co więcej – doświadczyć, że nie jest on zależny od tego gdzie i z kim jesteśmy, ale od tego, czy potrafimy pielęgnować poczucie Raju i wypełniać się nim na co dzień. I do tego właśnie dążymy podczas wyprawy.

Po co, aż tak daleko?

Właśnie po to, by oderwać się na chwilę od codzienności, własnych przyzwyczajeń i nawyków, wybić z rytmu jaki przyjęliśmy za swój (ale jednak nie do końca nam odpowiada), by zmienić środowisko  i móc zobaczyć się na nowo. Jedziemy pobyć w rajskiej atmosferze wyspy, czerpiąc z kreatywności naszej balijskiej ekipy, którą sami współtworzymy od początku do końca. Poprzez własną postawę, otwarte serca i wzajemny szacunek.

Do czego wracamy na wyprawie?

Do radości i spontaniczności dziecka. Poczucia beztroski w ciałach i dzikiej kreatywności, która budzi się wraz z odciążeniem umysłu z nadmiaru myśli, tzw „myślactwa”.

Do wdzięczności, która jest matką obfitości i pozwala na to by w życiu zagościło jeszcze więcej cudów.

Wracamy do siebie prawdziwych i zrelaksowanych.

Do przyjemności. Lubimy obserwować jak już po 5ciu dniu na naszych twarzach widnieje mimowolny uśmiech. Nie dlatego, że coś się wydarzyło, lecz dlatego, że z naszych ciał zeszło już napięcie, spadły maski i pozwalamy sobie na odczuwanie przyjemności ot tak po prostu- bo po to przyszliśmy na świat .

Do naszych ciał. Tańczymy w deszczu, kąpiemy się w ciepłym oceanie, rozbudzamy zmysły tutejszymi smakami- zarówno egzotycznych owoców jak i kuchni z całego świata.  Śpiewamy, śmiejemy się, medytujemy z naturą świata i samych siebie.

Do wolności. Cała wyprawa jest tak zorganizowana tak, by poprzez otwieranie serca, dać odpocząć umysłowi. Wspólne poranne spotkania na plaży i wschody słońca, integrują nas z żywiołami. Odwiedzanie sakralnych miejsc przesiąkniętych magią i historią  przybliża nas do niezwykłości wyspy. Inspirowanie balijską kulturą i mentalnością  pokazuje, jak można funkcjonować by móc śmiać się oczami, wątrobą i czuć, że jest się szczęśliwym człowiekiem- nie dlatego, że się posiada, lecz dlatego że po prostu Żyjemy.

Do raju. Czyli swojego potencjału, indywidualności i swoich mocnych stron. Bez oceny i porównywania, ale z otwartością na własną inność, która jest tak bardzo potrzebna dla różnorodności tego świata.

 Zapraszamy na wspólną wyprawę!!!

zrodla

Ekipa Balijska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s