KAWAŁEK EUROPY

ImageMiędzylądowanie w Amsterdamie, spacer po czerwonej dzielnicy i już pierwsze spotkanie z intensywnymi skrajnościami.  Wąska uliczka, nakrapiana prostokątnymi witrynami, w których prezentują się nagie ciała kobiet. Oglądać, nie oglądać, cieszyć się czy współczuć… przykre? Smutne? Spektakularne? W każdym razie do obserwacji własnych widełek akceptacji …

I niesamowita okazja doświadczenia ciszy w centrum miasta. Miasta rowerów i luzu. Nie mogło zabraknąć smakowania specjału holenderskiego, czyli frytek ze słodkich ogromnych ziemniaków. Przez większość ludzi zalewane sosami  lub majonezem, co skutecznie pozbawia frytkę jej prawdziwego smaku. Smażone w świeżym głębokim tłuszczu, smakują naprawdę wyśmienicie.

1.2 hamakiPrzechadzając się bez pośpiechu uliczkami, nad którymi sączy się zapach trawki, mijając przecudne sklepy wnętrzarskie jak i  urocze sklepy z hamakami, trafiamy na targowisko kwiatowe, na którym można zakupić każdy rodzaj tulipana, kaktusa lub różne szczepy marihuany.

Po 14 godzinach lotu międzylądowanie w Singapurze- mieście Lwa. Lądując widok na tankowce, sterowce i olbrzymie platformy pływające po tafli morza. Lotnisko, które wyścielone jest dywanami . Nie mam pojęcia kto i kiedy to odkurza, ale dzięki temu bardzo miękko stąpa się po singapurskiej ziemi.

3.Międzylądowanie w Singapurze

Singapur z lotu KLM : )

Tekst i zdjęcia:
Ada Stolarczyk
www.wysokiewibracje.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s